esilehele



 

 

Tapa Muusika- ja Kunstikooli hoolekogu


Joel Alla (joel193[ät]hot.ee) – muusikaosakonna lastevanemate esindaja

Silja Risthein (siljaristhein[ät]gmail.com) – muusikaosakonna lastevanemate esindaja


Kristjan Leimann (kristjan.leimann[ät]gmail.com) – muusikaosakonna lastevanemate esindaja

Pille Lestmann (pille.lestmann[ät]gmail.com) – kunstiosakonna lastevanemate esindaja

Mailis Sepp (mailis.sepp[ät]gmail.com) – Tamsalu filiaali lastevanemate esindaja

Eli Laidinen (elilaidinen[ät]hotmail.com) – Tamsalu filiaali lastevanemate esindaja

Svetlana Kuusik (sveta[ät]tapamuusikakool.ee) – õpetajate esindaja

Kalli Kurvits (kalli[ät]tapamuusikakool.ee) – Tamsalu õpetajate esindaja


Leelo Jürimaa (leelo.jyrimaa[ät]lehtsekultuurimaja.ee) – volikogu esindaja

Regina Kaima (regina.kaima[ät]tapa.ee) – vallavalitsuse esindaja






Hoolekogu e-post: hoolekogu[ät]tapamuusikakool.ee



Huvikooli hoolekogu


Protokollid asuvad dokumendiregistris DELTA